fbpx

Çmimi 86,804 

  • Sipërfaqja totale88.85 m2
  • Sipërfaqja neto75.76 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.09 m2
  • Verandë39.31 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 tek Univers City. Apartamenti ndodhet ne katin 0 të Godinës 4, pozicioni i apartamentit ofron mundësinë për të shijuar hapësirën dhe privatësinë nëpërmjet verandës së shtëpisë. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient për gatim/ndenje.

Ndrysho katin