fbpx

Çmimi 57,764 

  • Sipërfaqja totale55.87 m2
  • Sipërfaqja neto47.64 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.23 m2
  • Verandë29.15 m2
  • Tipologjia1+1
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një verandë të shfrytëzueshme.

Ndrysho katin