fbpx

Çmimi 92,512 

  • Sipërfaqja totale96.76 m2
  • Sipërfaqja neto82.51 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.25 m2
  • Verandë37.76 m2
  • Tipologjia2+1
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin Univers City. Një nga tipet më të veçanta të apartamenteve, pasi ofron sipërfaqe verande, duke sjellë ndjesinë e shtëpisë private ne një pallat. Apartamenti është i mirë-organizuar me një ambient ndenje/gatimi me akses në verandë, me dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Ndrysho katin