fbpx

Çmimi 45,936 

  • Sipërfaqja totale57.42 m2
  • Sipërfaqja neto48.96 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.46 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 1+1 me orientim Veri-Perëndim. Në katin e 2 të Godinës së 4, i organizuar me një ambient gatimi dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7

Ndrysho katin