fbpx

Çmimi 49,839 

  • Sipërfaqja totale60.78 m2
  • Sipërfaqja neto51.83 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.95 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati4
  • OrientimiJug-Perëndim

Apartamenti 1+1 tek Univers City me orientim nga Jugu. I mirëorganizuar dhe i mirëndriçuar. Është i organizuar nga një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient dite, për gatim dhe ndenje.

Ndrysho katin