fbpx

Çmimi 77,408 

  • Sipërfaqja totale96.76 m2
  • Sipërfaqja neto82.51 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.25 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati5
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 tek Univers City. Ky apartament është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient i përbashkët për gatim dhe ambient ndenje me dalje në ballkon. Hyrja e apartamentit në korridorin e dhomave ofron privatësi në ambientin e ditës.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 4Katin 3Katin 2

Ndrysho katin