fbpx

Çmimi 71,080 

  • Sipërfaqja totale88.85 m2
  • Sipërfaqja neto75.76 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.09 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati7
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 me orientim nga Perëndimi. Një apartament shumë i rehatshëm që ofron komoditet. I organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe një ambient për gatimin dhe ndenjen.

Ndrysho katin