fbpx

Çmimi 68,379 

  • Sipërfaqja totale83.39 m2
  • Sipërfaqja neto71.11 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët12.28 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati7
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 për shitje tek Univers City. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ambient dite për gatim/ndenje. Apartamenti është i orientuar nga Jugu dhe ndodhet në katin e shtatë të godinës 4.

Ndrysho katin