fbpx

Çmimi 49,839 

  • Sipërfaqja totale60.78 m2
  • Sipërfaqja neto51.83 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.95 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati8
  • OrientimiJug-Perëndim

Apartament 1+1 në projektin Univers City me orientim nga Jugu. Ndodhet në katin e tetë të Godinës 4. Ky apartament është i organizuar në mënyrë të tillë për të ofruar një jetesë shumë komode dhe të rehatshme. Është i përbërë nga një ambient gatimi/ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Ndrysho katin