fbpx

Çmimi 53,000 

  • Sipërfaqja totale66.25 m2
  • Sipërfaqja neto56.49 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.76 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 1+1 në katin e parë tek Univers City. Apartamenti është me orientim Veri-Perëndim, i organizuar me një dhome gjumi, një tualet, një ambient gatimi dhe ndenje, si dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 6Katin 5Katin 4Katin 2

Ndrysho katin