fbpx

Çmimi 82,420 

 • Sipërfaqja totale93.66 m2
 • Sipërfaqja neto79.86 m2
 • Sipërfaqja e përbashkët13.80 m2
 • Tipologjia2+1
 • Kati1
 • OrientimiJug

Apartament 2+1 në shitje në Univers City me orientim nga Veri-Perëndimi. Apartamenti është I organizuar në mënyrë moderne për të ofruar komoditet dhe prakticitet. Organizohet nga një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Ndrysho katin

3-min

NDËRTUESI

Progeen shpk është një shoqëri ndërtimi e themeluar në vitin 2013 e cila kryen veprimtarinë e saj si investitore në tregun e godinave të banimit por edhe si kontraktore e përgjithshme me referenca të shkëlqyera punësh për shoqëri e organizata ndërkombëtare.

KONTAKT

Progeen shpk
shitje@progeen.com
+355 69 241 6615
+355 69 707 1246

Zyrat: Rr. Shyqyri Bërxolli,
Pallati Intercosat. Ap.36B. Tiranë / Albania”

Na kontaktoni

  Pranoj që të dhënat e mësipërme të ruhen.

  BROSHURA

  © 2022 Progeen shpk. All Rights Reserved.

  Made by BePro