fbpx

Çmimi 82,496 

  • Sipërfaqja totale103.12 m2
  • Sipërfaqja neto87.93 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.19 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartamenti 2+1 me orientim Veri-Lindje, në projektin Univers City. Planimetri komode dhe shumë e rregullt. E organizuar me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient i përbashkët për gatim dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 7Katin 6Katin 4Katin 1

Ndrysho katin