fbpx

Çmimi 53,608 

  • Sipërfaqja totale67.01 m2
  • Sipërfaqja neto57.14 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.87 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartamenti 1+1 në shitje në projektin Univers City. Apartamenti është i pozicionuar në katin e dytë të Godinës së 4. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, një dhoma gjumi, një tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 7Katin 6Katin 4Katin 3

Ndrysho katin