fbpx

Çmimi 76,801 

  • Sipërfaqja totale93.66 m2
  • Sipërfaqja neto79.86 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.80 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiJug

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City. I organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete, një dhomë gjumi dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 1

Ndrysho katin