fbpx

Çmimi 56,432 

  • Sipërfaqja totale70.54 m2
  • Sipërfaqja neto60.15 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.39 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati3
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 1+1 në kompleksin Univers City. Ky apartament është i organizuar nga një ambient dite për gatim dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 5Katin 2Katin 1

Ndrysho katin