fbpx

Çmimi 72,864 

  • Sipërfaqja totale91.08 m2
  • Sipërfaqja neto77.66 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.42 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në projektin Univers City. Një apartament mjaft komod dhe praktik. I organizuar me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi/ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 5Katin 4Katin 1

Ndrysho katin