fbpx

Çmimi 53,000 

  • Sipërfaqja totale66.25 m2
  • Sipërfaqja neto56.49 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.76 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati4
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 1+1 për shitje në projektin Univers City. Është i organizuar me një ambient gatimi dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është me orientim nga Veriu.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 6Katin 5Katin 2Katin 1

Ndrysho katin