fbpx

Çmimi 72,864 

  • Sipërfaqja totale91.08 m2
  • Sipërfaqja neto77.66 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.42 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati4
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në Univers City me orientim nga Veri-Perëndimi. Apartamenti është I organizuar në mënyrë moderne për të ofruar komoditet dhe prakticitet. Organizohet nga një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 5Katin 3Katin 1

Ndrysho katin