fbpx

Çmimi 72,864 

  • Sipërfaqja totale91.08 m2
  • Sipërfaqja neto77.66 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.42 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati6
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City, me orientim Veriu. Apartamenti është I mirëorganizuar me dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Një prej dhomave të gjumit ka tualet.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 5Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin