fbpx

Çmimi 83,533 

  • Sipërfaqja totale101.87 m2
  • Sipërfaqja neto86.86 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.01 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati7
  • OrientimiJug

Apartament 3+1 në projektin Univers City. Një shtëpi tepër komode e cila ofron të gjitha komoditete që i nevojiten familjes tuaj. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të godinës 4. Është i organizuar me tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient dite për gatim dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 3

Ndrysho katin