fbpx

Çmimi 56,432 

  • Sipërfaqja totale70.54 m2
  • Sipërfaqja neto60.15 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.39 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati8
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 1+1 me një pozicion shumë të favorshëm. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje shumë komode.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin