fbpx

Çmimi 65,575 

  • Sipërfaqja totale66.11 m2
  • Sipërfaqja neto56.37 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.74 m2
  • Verandë27.72 m2
  • Tipologjia1+1
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 1+1 tek Univers City. Një apartament modern dhe shumë komod. I organizuar me një dhomë gjumi, tualet dhe një ambient gatimi/ndenje. Apartamenti ka akses në verandë dhe është me orientim nga Jug-Lindja.

Ndrysho katin