fbpx

Çmimi 57,780 

  • Sipërfaqja totale57.62 m2
  • Sipërfaqja neto49.13 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.49 m2
  • Verandë29.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një verandë të shfrytëzueshme.

Ndrysho katin