fbpx

Çmimi 56,178 

  • Sipërfaqja totale68.51 m2
  • Sipërfaqja neto58.42 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.09 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati1
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një ballkon në qendër të apartamentit.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 3

Ndrysho katin