fbpx

Çmimi 74,728 

  • Sipërfaqja totale93.41 m2
  • Sipërfaqja neto79.65 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.76 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City. Është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 5Katin 3Katin 2

Ndrysho katin