fbpx

Çmimi 56,178 

  • Sipërfaqja totale68.51 m2
  • Sipërfaqja neto58.42 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.09 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati3
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 në projektin Univers City. Një nga apartamentet më të bollshme dhe praktike. Me një dhomë gjumi te rehatshme, një tualet, një ambient gatimi/ndenje dhe një ballkon më akse nga qendra e shtëpisë.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 1

Ndrysho katin