fbpx

Çmimi 74,728 

  • Sipërfaqja totale93.41 m2
  • Sipërfaqja neto79.65 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.76 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiJug-Lindje

Apartamenti 4C33 ndodhet në katin e tretë të Godinës 4, me orientim nga Lindja. Është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient kuzhine dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 5Katin 2Katin 1

Ndrysho katin