fbpx

Çmimi 74,728 

  • Sipërfaqja totale93.41 m2
  • Sipërfaqja neto79.65 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.76 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati5
  • OrientimiJug-Lindje

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin Univers City. Ky apartament është I organizuar me dy dhoma gjumi, dy tualete, një ambient për ndenje dhe gatim, si dhe një ballkon në një prej dhomave të gjumit.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 8Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin