fbpx

Çmimi 46,096 

  • Sipërfaqja totale57.62 m2
  • Sipërfaqja neto49.13 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët8.49 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati7
  • OrientimiVeri-Lindje

Apartament 1+1 për shitje në objektin 4 të banimit në Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 1

Ndrysho katin