fbpx

Çmimi 56,178 

  • Sipërfaqja totale68.51 m2
  • Sipërfaqja neto58.42 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.09 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati8
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 për shitje në objektin 4 të banimit në Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon të pozicionuar në qendër të shtëpisë.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 3Katin 1

Ndrysho katin