fbpx

Çmimi 73,904 

  • Sipërfaqja totale93.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati2
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City. Shtëpi tepër komode me super organizim dhe i mirë-ndriçuar. Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 4Katin 1

Ndrysho katin