fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiPerëndim

Apartamenti 1+1 në shitje tek Univers City. Apartamenti është i përbërë nga një dhomë gjumi dhe një tualet, një ambient gatimi dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 3

Ndrysho katin