fbpx

Çmimi 52,790 

  • Sipërfaqja totale64.39 m2
  • Sipërfaqja neto54.60 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.79 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati2
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 në shitje në projektin Univers City me organizim shumë të mirë dhe orientim nga Jug-Lindja. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi e bollshme, tualet dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 4Katin 1

Ndrysho katin