fbpx

Çmimi 78,052 

  • Sipërfaqja totale98.80 m2
  • Sipërfaqja neto83.78 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.02 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati2
  • OrientimiVeri

Apartament 3+1 në projektin Univers City. Shtëpi shumë komode dhe e mirëorganizuar për familjen tuaj, e organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient të përbashkët për gatim dhe ndenje, me dalje në ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 3Katin 1

Ndrysho katin