fbpx

Çmimi 75,770 

  • Sipërfaqja totale92.41 m2
  • Sipërfaqja neto78.36 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.05 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiJug-Perëndim

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin Univers City. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të Godinës 5, me orientim nga Jugu. Një apartament i bollshëm, i mirëorganizuar për të ofruar një jetesë të rehatshme dhe praktike për familjen tuaj.

Ndrysho katin