fbpx

Çmimi 74,870 

  • Sipërfaqja totale91.31 m2
  • Sipërfaqja neto77.43 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.88 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati4
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 për shitje në kompleksin Univers City. Ambient komod, I mirëndriçuar dhe i mirë-organizuar. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor që lidh derën kryesore hyrëse me dhomat e tjera.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 3Katin 1

Ndrysho katin