fbpx

Çmimi 55,050 

  • Sipërfaqja totale67.14 m2
  • Sipërfaqja neto56.93 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati5
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 për shitje në projektin Univers City. Është i organizuar me një ambient gatimi dhe ndenje, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është me orientim nga Perëndimi.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 2Katin 1

Ndrysho katin