fbpx

Çmimi 55,050 

  • Sipërfaqja totale67.14 m2
  • Sipërfaqja neto56.93 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati6
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 në projektin Univers City. Ky apartament ofron një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi/ndenje me dalje në ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 5Katin 2Katin 1

Ndrysho katin