fbpx

Çmimi 52,790 

  • Sipërfaqja totale64.39 m2
  • Sipërfaqja neto54.60 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.79 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati6
  • OrientimiJug

Apartament 1+1 me një pozicion shumë të favorshëm. I organizuar me një dhomë gjumi, një tualet dhe një ambient gatimi dhe ndenje shumë komode.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 4Katin 2Katin 1

Ndrysho katin