fbpx

Çmimi 88,920 

 • Sipërfaqja totale98.80 m2
 • Sipërfaqja neto83.78 m2
 • Sipërfaqja e përbashkët15.02 m2
 • Tipologjia3+1
 • Kati6
 • OrientimiVeri

Apartament 3+1 për shitje tek Univers City. Me pamje nga brenda godinës. Apartamenti është i organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient i përbashkët gatimi dhe ndenje.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 1Katin 2Katin 3Katin 6Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin

3-min

NDËRTUESI

Progeen shpk është një shoqëri ndërtimi e themeluar në vitin 2013 e cila kryen veprimtarinë e saj si investitore në tregun e godinave të banimit por edhe si kontraktore e përgjithshme me referenca të shkëlqyera punësh për shoqëri e organizata ndërkombëtare.

KONTAKT

Progeen shpk
shitje@progeen.com
+355 69 241 6615
+355 69 707 1246

Zyrat: Rr. Shyqyri Bërxolli,
Pallati Intercosat. Ap.36B. Tiranë / Albania”

Na kontaktoni

  Pranoj që të dhënat e mësipërme të ruhen.

  BROSHURA

  © 2022 Progeen shpk. All Rights Reserved.

  Made by BePro