fbpx

Çmimi 75,770 

  • Sipërfaqja totale92.41 m2
  • Sipërfaqja neto78.36 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.05 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati1
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 ne projektin Univers City. Ambient mjaft komod dhe i ndriçuar. Organizohet me dy dhoma gjumi, dy tualete, një dhome ndenje/ngrënie.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 2

Ndrysho katin