fbpx

Çmimi 78,115 

  • Sipërfaqja totale98.88 m2
  • Sipërfaqja neto83.85 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.03 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati2
  • OrientimiJug

Apartament 3+1 për shitje në projektin Univers City. I organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient i përbashkët për gatim dhe ndenje. Apartamenti ofron hapësira të bollshme për një jetese komode.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 4Katin 3Katin 1

Ndrysho katin