fbpx

Çmimi 74,870 

  • Sipërfaqja totale91.31 m2
  • Sipërfaqja neto77.43 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët13.88 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati3
  • OrientimiPerëndim

Apartament 2+1 në shitje tek Univers City. Ky apartament është i organizuar me një ambient gatimi/ndjenje me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti është me orientim nga Perëndimi.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 4Katin 1

Ndrysho katin