fbpx

Çmimi 51,940 

  • Sipërfaqja totale64.93 m2
  • Sipërfaqja neto55.06 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.87 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati3
  • OrientimiVeri

Apartament 1+1 në katin e tretë tek Univers City. Apartamenti është me orientim nga Lindja, i organizuar me një dhome gjumi, një tualet, një ambient gatimi dhe ndenje, si dhe një ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 5Katin 2Katin 1

Ndrysho katin