fbpx

Çmimi 86,060 

  • Sipërfaqja totale104.96 m2
  • Sipërfaqja neto89.00 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.96 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati4
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në projektin Univers City. I mirëorganizuar duke shfrytëzuar të gjitha hapësirat. I ndarë në dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ambient dite për gatim dhe ndenje.

Ndrysho katin