fbpx

Çmimi 51,940 

  • Sipërfaqja totale64.93 m2
  • Sipërfaqja neto55.06 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët9.87 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati5
  • OrientimiVeri

Apartament 1+1 për shitje në objektin 5 të banimit në Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tualet, dhomë gjumi dhe ballkon.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 6Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin