fbpx

Çmimi 55,070 

  • Sipërfaqja totale67.16 m2
  • Sipërfaqja neto56.95 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët10.21 m2
  • Tipologjia1+1
  • Kati6
  • OrientimiPerëndim

Apartament 1+1 në projektin Univers City. Një apartament modern me super organizim që ofron komoditet, në një dhomë ndenje, ambient gatimi e ngrënieje, tualet dhe një dhomë gjumi.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 5Katin 4Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin