fbpx

Çmimi 75,770 

  • Sipërfaqja totale92.41 m2
  • Sipërfaqja neto78.36 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.05 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati6
  • OrientimiVeri-Perëndim

Apartament 2+1 në projektin Univers City. Një apartament i organizuar nga një ambient dite për gatim dhe ndenje me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti është i mirëndriçuar me orientim nga Veri-Perëndimi.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 2Katin 1

Ndrysho katin