fbpx

Çmimi 78,115 

  • Sipërfaqja totale98.88 m2
  • Sipërfaqja neto83.85 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët15.03 m2
  • Tipologjia3+1
  • Kati6
  • OrientimiJug

Apartament 3+1 në projektin Univers City. I organizuar nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ambient gatimi dhe ndenje. Ofron një ambient shumë praktik për një jetesë komode dhe të rehatshme.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 7Katin 4Katin 3Katin 2Katin 1

Ndrysho katin