fbpx

Çmimi 73,114 

  • Sipërfaqja totale92.55 m2
  • Sipërfaqja neto79.33 m2
  • Sipërfaqja e përbashkët14.22 m2
  • Tipologjia2+1
  • Kati7
  • OrientimiLindje

Apartament 2+1 për shitje në projektin Univers City. I organizuar nga dy dhoma gjumi, një ambient dite për banim dhe ndenje si dhe dy tualete. Ofron ambient shumë komod për një jetesë të mirë dhe të rehatshme. Apartamenti është me pamje nga brenda Godinës.

Apartament me të njejtën tipologji e gjeni në:

Katin 6Katin 5Katin 3Katin 2

Ndrysho katin